EU - peníze středním školám

Na stromě - kácení a údržba

Časopis ZPŠ

Další sportovní úspěch našich sportovců

V letošním školním roce se našim žáků na sportovních soutěžích výrazně daří. Po skvělých výkonech ve šplhu reprezentovaly týmy dívek a hochů neméně úspěšně při krajském kole v silovém čtyřboji v Holešově (15. 3. 2017) a přivezly domů celkem pět medailových umístění!

Soutěž uspořádala Krajská rada Asociace školních sportovních klubů ČR Zlínského kraje ve spolupráci s holešovskou policejní školou. Silový čtyřboj dívek se skládal ze šplhu, trojskoku snožmo, hodu medicinbalem a disciplíny sed-leh  1 min; hoši soutěžili ve shybech, bench-pressu, trojskoku snožmo a vznosech na hrazdě.

Mezi děvčaty získala jasné prvenství Zuzana Drlíčková, navíc se svým týmem vybojovala stříbrné medaile; v individuálním závodě hochů obsadili 2. a 3. místo Filip Hňatek, resp. Pavel Soldán a družstvo získalo rovněž druhou příčku.

Soutěž měla tradičně velmi pěknou úroveň a byla pořadatelsky bezchybně zvládnutá; vítězné školy postupují do republikového finále poháru, které proběhne ve dnech 6. – 7. dubna 2017 v Karviné.

Výsledky

dívky

1. Zuzana Drlíčková (Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž) 210 b.
2. Kristýna Kocourková ( VPŠ a SPŠ MV Holešov) 199 b.
2. Hana Klimentová    (VPŠ a SPŠ MV Holešov) 199 b.

dívky družstva

1. VPŠ a SPŠ MV Holešov
2. Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž
3. VOŠ a SPgŠ Kroměříž

Výsledky

hoši

1. Vojtěch Kovařík (VPŠ a SPŠ MV Holešov) 235,5 b.
2. Filip Hňatek (Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž) 224 b.
3. Pavel Soldán (Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž) 217 b.

hoši družstva

1. VPš a SPŠ MV Holešov
3. SŠPHZ Uherské Hradiště

Naši školu reprezentovali: Zuzana Drlíčková, Hana Mikulíková, Marie Baďurová, Noemi Pěkníková, Daniela Kopecká, Simona Vincourová, Michaela Moštková, Filip Hňatek, Pavel Soldán, Filip Heralt a Jan Kocourek.

Všichni naši závodníci včetně trenéra Miroslava Stehlíka si zaslouží velký dík za předvedené výkony a vzornou reprezentaci naší školy!