Úvodní stránka » Novinky » Mikulášská jízda na spinningovém kole

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Mikulášská jízda na spinningovém kole

Výchova ke sportování na domově mládeže ve  Štěchovicích  patří k základním volnočasovým aktivitám ubytovaných studentů Tauferovy SOŠ veterinární Kroměříž. Moderní sportovní hala, posilovna a kalanetika je využívána  našimi  studenty k pravidelnému a systematickému cvičení.

Indoor cyklistika, známější pod názvem spinning je skupinová jízda na stacionárním kole za pomoci rytmické hudby, která motivuje studenty k jízdě podle předem připraveného sportovního programu. Při spinningovém tréninku je kladen důraz na správnou techniku jízdy na kole a získané návyky  lze využít při jízdě v terénu. Spinning je vhodný pro všechny, kdo si chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

Naše studentky mají jedinečnou možnost trávení svého volného času sportovní aktivitou, která pomáhá nejen po stránce fyzické, ale i psychické. Široké spektrum sportovních činností na domově mládeže ve Štěchovicích přispívá  k všestrannému harmonickému rozvoji osobnosti. Sešla se tady parta sportovních nadšenců, pro které se stal sport  životním stylem.

A že se dá všechno dělat i zábavnou  formou, můžete vidět na fotografii z probíhající mikulášské jízdy na spinningovém kole.

Jarmila Domanská

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům