Úvodní stránka » Novinky » Muziko terapeutická relaxace

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Muziko terapeutická relaxace

Dne 23. února 2016 se uskutečnila na našem domově mládeže ve Štěchovicích, „Muziko terapeutická relaxace“ s lektorkou Karolínou Skřičkovou. Měli jsme jedinečnou možnost prožít ve společném kruhu  emocionálně silné zážitky, které se propojily a vytvořily krásné vztahy mezi našimi ubytovanými.

Jak významně může působit, vnímání hudby spojené s příběhem na silné vnitřní prožitky nás přesvědčila Karolína Skřičková. Její mimořádné schopnosti v  oblasti hudby a terapeutických dovedností obohatily  naše studentky v tom nejširším slova smyslu. Naučit se poslouchat svoje tělo, mít se rád, rozvíjet sebelásku, vnímat krásu kolem sebe, prožívat pocity štěstí a zároveň uzdravovat svůj vnitřní smutek je nesmírně cenná zkušenost. Hra studentek na tibetské mísy s lahodnými tony přispěla  k  velmi  příjemné  atmosféře naplněné láskou a porozuměním. Smysluplná komunikace mezi lektorkou a studentkami dospěla k sebepoznání a vlastnímu přijímání  své  osobnosti a cestě ke zdravému životnímu stylu.

Našim studentkám nabízíme v rámci volnočasových aktivit zajímavé přednášky, které pozitivním způsobem obohacují naše ubytované a přispívají k všestrannému  harmonickému  rozvoji žáka. Děkujeme naší lektorce za velmi krásné a hluboké zážitky, které jsou v dnešní hektické době vzácností. Naše studentky získaly zkušenosti  v oblasti muzikoterapie a byly sami překvapené neskutečnou sílou a energií naší lektorky. Přejí si jediné, zopakovat si setkání a navázat na další spolupráci.

kolektiv vychovatelů DM

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům