Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


70. výročí UNESCO



Centra vzdělávání



EU - peníze středním školám



Na stromě - kácení a údržba



Časopis ZPŠ




Zaměstnanci školy

Vedení školy

Příjmení jméno Funkce Telefon Email
Mgr. Kubíčková Blažena ředitelka školy 573 338 932
Mgr. Lovas Pavel zástupce statutárního orgánu
Ing. Stanislava Pospíšilová vedoucí učitelka praxe 573 338 932
Bc. Kašparová Jana zástupkyně ředitelky pro DM Štěchovice 573 036 473, 602 746 766

Pedagogové

Příjmení jméno Titul Aprobace Email
Alexová Zdenka PaedDr. BIO, (TEV)
Brychta Jiří Ing. ZEM
Březík Jiří Mgr. ČJL, TEV, (NJ)
Bubeník Jan MVDr. VET
Bubeníková Petra MVDr. rodičovská dovolená ❀ ❀ ❀ ❀
Dalziel Richard  M.A. Aj
Dvořáková Božena Ing. EKO, PRA, EKL
Hájek Lubomír Mgr. AJ
Hamadová Daniela Mgr. rodičovská dovolená ❀ ❀ ❀ ❀
Havlová Blanka MVDr. VET
Jobová Michaela MVDr. VET
Kašíková Lucie, DiS. Mgr. Aj
Kratochvíl Jan MVDr. VET
Kubíčková Blažena Mgr. CHE, (FYZ)
Lovas Pavel Mgr. MAT, ICT, (CHE)
Lovasová Jaroslava Ing. CHE
Marciánová Jarmila Mgr. CJL, SPV, PRA
Novák Michal MVDr. VET
Pecková Lucie, Ph.D. MVDr. VET
Podolová Renáta Mgr. ICT
Popelka Ivan MVDr. VET
Pospíšil Václav Mgr. MAT, FYZ
Pospíšilová Stanislava Ing. ZEM
Prokšová Marie MVDr. VET
Rozmahelová Lucie Ing. ZEM
Ságnerová Svatava Mgr. BIO, TV
Sklenářová Drahoslava MVDr. VET
Tobiášová Andrea MVDr. VET, AJ
Vacl Miroslav Ing. et Mgr. CHE
Valentová Alena Ing. ZEM
Vlček Libor Mgr. AJ
Vrajová Hana MVDr. VET
Vrzalová Dana Mgr. CJL, DEJ
Vymětalová Marie Mgr. rodičovská dovolená ❀ ❀ ❀ ❀
Zachovalová Anna MVDr. VET
Zaoralová Zdena MVDr. VET
VET = odborné veterinární předměty
ZEM = odborné zemědělské předměty

 

Vychovatelé (Domov mládeže)

Příjmení jméno Titul Poznámka Email
Domanská Jarmila
Janischová Michaela, DiS.
Kašparová Jana   Bc. zástupkyně ředitelky pro DM
Nedbalová Alena
Palíšek Pavel Mgr.
Popelková Hana
Rozsypal Miloslav Mgr.
Rybáková Michele
Stehlík Miroslav, DiS.

 

Administrativa a správa

Správní zaměstnanci

Příjmení jméno Poznámka Email
Bubeníková Hana asistentka
Foltýn Antonín administrativní pracovník
Machálek Karel technický pracovník DM
Navrátilová Helena účetní
Skybová Lucie laborantka
Stejskal František technický pracovník
Vaculíková Jana hospodářka

Kuchyň

Příjmení jméno Poznámka Email
Foltýnová Jana
Handlová Jitka
Ivanová Zdeňka
Judasová Iveta
Kočařová Helena
Kočnarová Miroslava
Kroupová Marcela
Lišková Emilie vedoucí kuchyně
Loučková Jitka
Machová Jana
Matulová Jitka
Měrková Martina
Panáková Soňa
Říkovská Vlasta
Spáčilová Věra
Stachová Eva

Úklid

Příjmení jméno Poznámka Email
Fochrová Monika
Koutňáková Antonie
Moltašová Silvie
Rybanská Markéta
Štěpánková Zdeňka
Zapletalová Martina
Zimčíková Vlasta
Župková Soňa

 

Techničtí pracovníci

Příjmení jméno Poznámka Email
Bednařík Karel vrátný
Gabrhelíková Věra vrátná
Hemmelová Dagmar pradlena

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům

Příměstský tábor