Úvodní stránka » Novinky » Paintball

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Paintball

Závěr školního roku patřil „střílecí“ akci – paintballu. Téměř třicet ubytovaných žáků, kterým nestačil „adrenalin“ ze závěrečných písemek, zkoušení či prezentace projektů, si v parném letním odpoledni navleklo vojenské mundůry, vyfasovalo masky, nabilo pistole a šlo se na věc. Na „bojišti“ areálu Klubu ČSLA se odehrála bitva dvou vojenských jednotek; „zelení“ proti „různobarevným“.

V prvních dvou „zahřívacích“ bitvách zvítězilo vždy družstvo, které přestřelku začínalo na výhodnější (strategičtější) straně bojiště. Následovaly dvě bitvy o získání vlajky. Zástava se umístila  doprostřed bojiště a cílem hry bylo prostřílet se k vlajce, získat ji a přenést bez zásahu protivníkovi munice do vlastního tábora. Bojovníci „různobarevných“ ukázali větší odhodlání. Za svištění pestrobarevných kulek a i přes četné zásahy (nikoli zcela bezbolestných) se těm nejodvážnějším z nich podařilo vlajku uzmout a dosprintovat s ní na určené místo.

Boje s paintballovou puškou byly sice za parného horka vysilující, avšak všichni zúčastnění si akci užili a těší na další přestřelky v následujícím školním roce.

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům