Úvodní stránka » Novinky » Přednáška „Sportovní cesta a sláva Jiřího Tkadlčíka, absolventa TSOŠ veterinární“

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Přednáška „Sportovní cesta a sláva Jiřího Tkadlčíka, absolventa TSOŠ veterinární“

Studenti domova mládeže Štěchovice měli opět jedinečnou  možnost přivítat Jiřího Tkadlčíka, který je první Čech v historii závodící na nejprestižnějších strongman závodech světa (U 105kg). Profesionální český strongman závodící ve střední váze, nejsilnější muž Evropy a světa 2018 – WORLDS STRONGEST MAN U 105 kg a mohli bychom ve výčtu dalších významných ocenění v mezinárodních soutěžích pokračovat. Absolvent naší školy je pro nás jedinečný sportovní a lidský vzor v dosahování  světových sportovních výkonů, vynikající motivátor ve svém oboru a člověk se srdcem na dlani.

Umění předat životní dovednosti získané mnohaletými zkušenostmi bylo pro naše studenty základním kamenem dalšího osobního růstu a rozvoje. Dynamické a velmi emotivní vyprávění o své životní nelehké cestě za silovým sportem nás všechny inspirovalo a posunulo dál za hranice svých možností. Je v našich silách a obrovském potencionálu každého, abychom si uvědomili, co nás baví a jakou cestou se vydáme k vysněným cílům. Kreativní můžeme být úplně ve všem, v různých sportech, malování nebo v úspěšném studiu na TSOŠ veterinární. Všichni jsme vyvolení a máme velmi podobné šance, abychom se v životě prosadili. Rozdíl je v tom, jak využijeme šance, kdo z nás uvěří vysněným snům a nevzdá to při prvních překážkách. Jsou tři důležité věci k úspěchu. Láska k dané činnosti, vytrvalost, trpělivost a ochota riskovat. Vždycky musíme mít respekt a pokoru k dané činnosti, protože přijdou situace, které nás srazí na kolena. Fuck – up je součást cesty, kterou musíme projít, abychom pochopili zákonitosti našeho bytí a myšlení. Cesta k úspěchu vede přes inovace, získané zkušenosti a zocelení sebe sama.

Pro nás je Jirka sportovním vzorem i po lidské stránce. Řekl nám krásnou větu „Důležité je dávat zpátky“. Přesto, že absolvuje placené workshopy, semináře, prevence kriminality pro děti, přednášky, přijel za námi v přátelském duchu jako bývalý student, který objevil posilovnu, a tím bylo o celoživotní lásce rozhodnuto. Ukázka silového sportu našim studentům  a skupinové focení všech účastníků bylo završením nevšedních zážitků.

Přejeme Ti, Jirko, další úžasné výkony a úspěchy v mezinárodních soutěžích a těšíme se v příštím školním roce na další ukázku powerliftingu. Slova, která nepotřebují komentáře „Poctivá práce na sobě samém a fyzický výkon je úměrný s myšlením a srdcem na dlani“. Děkujeme i panu vychovateli  Miroslavu Stehlíkovi, který vytváří dobré a kvalitní podmínky pro sportovní aktivity studentů v posilovně a hale, slovy chvály nešetřili žáci i úžasný přednášející.

vychovatelé DM

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům