Úvodní stránka » Novinky » Přednáška „Sportovní cesta a sláva Jiřího Tkadlčíka, absolventa TSOŠ veterinární“

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Přednáška „Sportovní cesta a sláva Jiřího Tkadlčíka, absolventa TSOŠ veterinární“

Studenti domova mládeže Štěchovice měli opět jedinečnou  možnost přivítat Jiřího Tkadlčíka, který je první Čech v historii závodící na nejprestižnějších strongman závodech světa (U 105kg). Profesionální český strongman závodící ve střední váze, nejsilnější muž Evropy a světa 2018 – WORLDS STRONGEST MAN U 105 kg a mohli bychom ve výčtu dalších významných ocenění v mezinárodních soutěžích pokračovat. Absolvent naší školy je pro nás jedinečný sportovní a lidský vzor v dosahování  světových sportovních výkonů, vynikající motivátor ve svém oboru a člověk se srdcem na dlani.

Umění předat životní dovednosti získané mnohaletými zkušenostmi bylo pro naše studenty základním kamenem dalšího osobního růstu a rozvoje. Dynamické a velmi emotivní vyprávění o své životní nelehké cestě za silovým sportem nás všechny inspirovalo a posunulo dál za hranice svých možností. Je v našich silách a obrovském potencionálu každého, abychom si uvědomili, co nás baví a jakou cestou se vydáme k vysněným cílům. Kreativní můžeme být úplně ve všem, v různých sportech, malování nebo v úspěšném studiu na TSOŠ veterinární. Všichni jsme vyvolení a máme velmi podobné šance, abychom se v životě prosadili. Rozdíl je v tom, jak využijeme šance, kdo z nás uvěří vysněným snům a nevzdá to při prvních překážkách. Jsou tři důležité věci k úspěchu. Láska k dané činnosti, vytrvalost, trpělivost a ochota riskovat. Vždycky musíme mít respekt a pokoru k dané činnosti, protože přijdou situace, které nás srazí na kolena. Fuck – up je součást cesty, kterou musíme projít, abychom pochopili zákonitosti našeho bytí a myšlení. Cesta k úspěchu vede přes inovace, získané zkušenosti a zocelení sebe sama.

Pro nás je Jirka sportovním vzorem i po lidské stránce. Řekl nám krásnou větu „Důležité je dávat zpátky“. Přesto, že absolvuje placené workshopy, semináře, prevence kriminality pro děti, přednášky, přijel za námi v přátelském duchu jako bývalý student, který objevil posilovnu, a tím bylo o celoživotní lásce rozhodnuto. Ukázka silového sportu našim studentům  a skupinové focení všech účastníků bylo završením nevšedních zážitků.

Přejeme Ti, Jirko, další úžasné výkony a úspěchy v mezinárodních soutěžích a těšíme se v příštím školním roce na další ukázku powerliftingu. Slova, která nepotřebují komentáře „Poctivá práce na sobě samém a fyzický výkon je úměrný s myšlením a srdcem na dlani“. Děkujeme i panu vychovateli  Miroslavu Stehlíkovi, který vytváří dobré a kvalitní podmínky pro sportovní aktivity studentů v posilovně a hale, slovy chvály nešetřili žáci i úžasný přednášející.

vychovatelé DM

Informační systém školy

Dne 30.4.2019 byly zveřejněny výsledky přijímacího řízení.

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům