Úvodní stránka » Novinky » Přednáška o kosmetice na DM

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Přednáška o kosmetice na DM

V nádherném prostředí štěchovické knihovny jsme se pohodlně posadily, abychom se ponořily do světa krásy a kosmetických přípravků. Každá žena se chce cítit skvěle a vypadat dobře s přirozeným vkusem pro líčení. Abychom dosáhly požadované krásy a dokonalé pleti, obrátily jsme se na lektorku paní Ivanu Daňkovou. Její odborné zkušenosti v oblasti líčení nás brzy všechny přesvědčily, že si dobře osvojíme první základy péče o pleť a líčení.

Dozvěděly jsme se, že zdravá a krásná pleť je komplexem mnoha faktorů. Nemůže existovat krása zvenčí, pokud vnitřní krásu opomíjíme. Dodržování zdravého životního stylu (kvalitní spánek, výživa, dostatek pohybu a odpočinek) je součástí ozdravného procesu našeho těla a duše. Naučily jsme se rozlišovat typy pleti, jak se máme správně odličovat a jak poznáme, který kosmetický přípravek je pro naši pleť nejvhodnější. Úžasné na tom bylo, že jsme se mohly v průběhu celé přednášky zajímat o osobní specifické problémy – např. jak máme postupovat, když trpíme na akné, na koho se máme obrátit a jaká vyšetření nám pomohou při identifikaci kožního problému.

Ukázka líčení studentky s vytvořením jemného a přirozeného tónu barev nás upozornila na citlivé zvolení takových odstínů, které budou korespondovat s naší pletí. V budoucnu se nám naše každodenní péče o pleť a tělo odmění zdravým sebevědomím. Krása duše a spokojenost skutečně nepřichází sama od sebe. Pokud se každý z nás stará s láskou a trpělivostí o všechny aspekty svého zdraví a smysluplný život, budeme všichni vyzařovat štěstí a radost ze života.

Děkujeme paní Ivaně Daňkové za zcela přirozený projev, který nás obohatil v mnoha oblastech kosmetických novinek. Našim studentkám přejeme hezkou zábavu při dalším pokračování lekce vlastního líčení.

Jarmila Domanská
vychovatelka

Informační systém školy

Dne 30.4.2019 byly zveřejněny výsledky přijímacího řízení.

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům