Úvodní stránka » Novinky » Radost z pohybu na DM Štěchovice

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Radost z pohybu na DM Štěchovice

Radost z pohybu jako součast prevence patologických jevů

Velká sportovní hala domova mládeže Štěchovice při TSOŠ veterinární nabízí široké spektrum volnočasových aktivit studentů v oblasti sportovních činností. Jedním z velmi oblíbených programů je kruhový trénink, který představuje týmovou spolupráci všech zúčastněných. Pod odborným vedením pana vychovatele Miroslava Stehlíka dochází pravidelně do sportovní haly velká část ubytovaných studentů veterinární školy, kteří využívají prostory k systematickému cvičení a posilování své fyzické kondice.

Kruhový trénink je komplexní cvičební program, který se skládá z vybraných cviků zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla. Jedním z hlavních faktorů správně sestaveného kruhového tréninku je určitá délka pauzy mezi jednotlivými cviky. Dalším důležitým faktorem je rychlost a správná technika provádění daného cviku. Kruhový trénink je koncipován tak, aby vyhovoval požadavkům moderní doby.

Sportovní elán a nadšení všech zúčastněných žáků při cvičení podporuje sportovec tělem i duší pan vychovatel Miroslav Stehlík, který vytváří pro naše studenty dokonalé zázemí v široké  oblasti sportovních činností. Tréninková variabilita, pestrost, kombinace a různorodost splňuje základní předpoklady pro zdravý a harmonický rozvoj jedince. Všeobecná příprava a radost z pohybu je neodmyslitelnou součásti života ubytovaných studentů na našem domově mládeže.

vychovatelé domova mládeže

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům