Úvodní stránka » Novinky » Tauferova SOŠ veterinární nejlepší ve šplhu

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Tauferova SOŠ veterinární nejlepší ve šplhu

K zajímavým školním sportovním disciplínám lze určitě zařadit šplh – kdysi disciplínu olympijskou, dnes především středoškolskou. Regionální kolo, pořádané Krajskou radou Asociace školních sportovních klubů ČR Zlínského kraje hostila ve středu 22. února 2017 tradičně Střední zdravotnická škola v Kroměříži: zde za účasti 7 týmů dívek a 6 družstev hochů proběhla sportovní akce, při které závodníci bojovali o postup do republikového finále.

V této soutěži šplhají 3x děvčata na tyči s přírazem do výše 4,5 m; hoši zdolávají tutéž výšku na laně a startují ze sedu. Vynikající výkony podali především zástupci Tauferovy SOŠ veterinární Kroměříž: zvítězili v individuální soutěži dívek i hochů, navíc zlatí Zuzana Drlíčková a Pavel Soldán předvedli nejlepší výkony celého klání (2,9 s resp. 3,7s)! Skvělé výsledky ještě podtrhla stříbrná Hana Mikulíková a celek dívek a všichni tak dosáhli  historicky nejlepšího sportovního výsledku naší školy! Republikové finále Poháru AŠSK se letos koná 23.-24.3.2017 v Holešově na půdě policejní školy a všichni zájemci o tuto sportovní disciplínu jsou do Holešova zváni na skvělou sportovní podívanou.

Za hladký průběh soutěže patří poděkování kromě závodníků samých především Mgr. Aleně Černé z pořadatelské školy, zástupcům našeho kraje přejeme na při celostátním finále co nejlepší výkon!

Přehled výsledků je k dispozici zde.

Naši školu reprezentovali: Zuzana Drlíčková, Hana Mikulíková, Denisa Blažková, Simona Vincourová, Pavel Soldán, Filip Heralt, Vojtěch Kalíšek a Jan Kocourek – všem patří velký dík za skvělé výkony!

Mgr. Svatava Ságnerová

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům