Úvodní stránka » Novinky » Turnaj domovů mládeže ve volejbale

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Turnaj domovů mládeže ve volejbale

Ve středu 20. března 2019 se žáci TSOŠV zúčastnili turnaje domovů mládeže ve volejbale, jehož pořádání se zhostil DM při Střední zdravotnické škole Zlín. Šest účastníků rozlosovali pořadatelé do dvou tříčlenných skupin, přičemž systém turnaje určoval, že vítězové skupin se ve finále utkají o celkové první místo a týmy, které obsadí ve skupině druhou pozici, zabojují o bronzovou medaili.

V první skupině se střetly výběry domovů mládeže Zlína (DM Zlín 1), Otrokovic (Střední průmyslová škola) a Holešova (Středí policejní škola ministerstva vnitra). Veterináři se ve druhé skupině utkali s domácími reprezentanty a volejbalisty Střední školy oděvní a služeb Vizovice. V prvním zápase náš tým po vyrovnaném boji udolal domácí výběr SZŠ Zlín. Druhý zápas s Vizovicemi byl již jednoznačnější záležitostí.

Dvě vítězství ve skupině zajistila kroměřížským veterinářům účast ve finálovém klání. Zápas o první místo pro sebe rozhodli holešovští pol icisté, jejichž volejbalové umění převládlo nad bojovností a kolektivním výkonem našich hráčů a hráček. I přes tuto porážku je druhé místo vynikajícím úspěchem! TSOŠ veterinární úspěšně reprezentovali Sára Doubravská (3. B), Karolína Petrová (4. A), Adam Sendler (4. C), Stela Húsková (1. A), Marie Komárková (3. B), Milan Trebulák (3. C), Daniel Kozumplík (1. B), Štěpán Doseděl (2. A) a Alice Dujková (3. B).

Mgr. Pavel Palíšek
vychovatel DM

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům