Úvodní stránka » Novinky » Ukázka výcviku policejního psa

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Ukázka výcviku policejního psa

V příjemném prostředí parčíku domova mládeže Štěchovice proběhla 22. října 2015 ukázka výcviku policejního psa s příslušníky městské stráže Kroměříž. Studenti naší školy prožili krásné odpoledne s opravdovými profesionály, strážníky městské policie a jejich poslušného psa Enza. Strážníci dokázali velmi zajímavým způsobem vyprávět o životě cvičených psů, kteří pomáhají při nasazování životů ve všech oblastech lidské činnosti. Získané informace a velký zájem o tuto problematiku jsou pro naše ubytované žáky přínosem z hlediska obohacení svých znalostí při studiu veterinární školy.

Ukázka poslušnosti a skvělého výkonu policejního psa byla natolik profesionální, že si strážníci vysloužili od našich studentů velký potlesk a řadu otázek spojených s touto činností. Společné setkání přispělo k vzájemnému porozumění a skutečnému poznání, jak důležitou roli hraje v našem životě zásah strážníků za pomoci dokonale vycvičených psů. Děkujeme všem účastníkům za velmi příjemné vystupování a dobrou komunikaci s příslušníky městské policie Kroměříž.

Poděkování strážníkům

Vážený pane řediteli, chtěli bychom tímto poděkovat za velice zdařilou a podnětnou ukázku výcviku policejního psa, kterou 22. října 2015 předvedli Vaši strážníci v našem domově mládeže Štěchovice. O úrovni zmíněné profesionální ukázky i zajímavé přednášky svědčil velký potlesk a řada dotazů našich studentů.

vychovatelky DM Štěchovice

 

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům