Úvodní stránka » Novinky » Vánoční večeře na DM Štěchovice

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Vánoční večeře na DM Štěchovice

Druhá, slavnostní večeře všech ubytovaných studentů společně s našimi hosty paní ředitelkou Mgr. Blaženou Kubíčkovou a panem zástupcem Mgr. Pavlem Lovasem byla nádhernou součástí vánočních oslav. Naše vystupující studentky si pod vedením paní vychovatelky Jarmily Domanské připravily a složily text na jedinečnou píseň ,,Půlnoční“, jejíž slova byla odrazem života studenta na našem domově mládeže.

Píseň ,,Andělé strážní“ byla věnovaná našim milým hostům a paní Bc. Janě Kašparové za příkladnou práci se srdcem na dlani pro naše studenty ve všech oblastech života. O slovo se přihlásil Pavel Soldán, který svým osobitým způsobem přednesl vlastní báseň a překvapil svojí poezií nejen naše žákyně.

Paní ředitelka Mgr. Blažena Kubíčková ocenila úžasný přednes a jedinečný obsah, ohodnotila vystoupení Pavla Soldána jako velmi zdařilé. Všichni věříme, že si jednou budeme moci koupit jeho knihu poezie. Sólový zpěv studentek z Konzervatoře našim kuchařkám a velké poděkování za skvělou práci nejen při přípravě vánoční večeře rozzářil atmosféru plnou radosti a lásky.

Společná večeře byla dobrou příležitostí k vzájemnému porozumění a uvědomění si, že patříme k sobě a tvoříme jednu velkou rodinu. Děkujeme, že máme tak výbornou partu ubytovaných žáků, studentů, ale i pracovníků domova mládeže a školy. Letošní oslava vánoc bude krásnou vzpomínkou na dny prožité v tomto zařízení.

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům