Úvodní stránka » Novinky » Vánoční večeře na DM Štěchovice

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Vánoční večeře na DM Štěchovice

Druhá, slavnostní večeře všech ubytovaných studentů společně s našimi hosty paní ředitelkou Mgr. Blaženou Kubíčkovou a panem zástupcem Mgr. Pavlem Lovasem byla nádhernou součástí vánočních oslav. Naše vystupující studentky si pod vedením paní vychovatelky Jarmily Domanské připravily a složily text na jedinečnou píseň ,,Půlnoční“, jejíž slova byla odrazem života studenta na našem domově mládeže.

Píseň ,,Andělé strážní“ byla věnovaná našim milým hostům a paní Bc. Janě Kašparové za příkladnou práci se srdcem na dlani pro naše studenty ve všech oblastech života. O slovo se přihlásil Pavel Soldán, který svým osobitým způsobem přednesl vlastní báseň a překvapil svojí poezií nejen naše žákyně.

Paní ředitelka Mgr. Blažena Kubíčková ocenila úžasný přednes a jedinečný obsah, ohodnotila vystoupení Pavla Soldána jako velmi zdařilé. Všichni věříme, že si jednou budeme moci koupit jeho knihu poezie. Sólový zpěv studentek z Konzervatoře našim kuchařkám a velké poděkování za skvělou práci nejen při přípravě vánoční večeře rozzářil atmosféru plnou radosti a lásky.

Společná večeře byla dobrou příležitostí k vzájemnému porozumění a uvědomění si, že patříme k sobě a tvoříme jednu velkou rodinu. Děkujeme, že máme tak výbornou partu ubytovaných žáků, studentů, ale i pracovníků domova mládeže a školy. Letošní oslava vánoc bude krásnou vzpomínkou na dny prožité v tomto zařízení.

Informační systém školy

Dny otevřených dveří se uskuteční v termínech 7. - 8. 12. 2018 a 11. - 12. 1. 2019. Těšíme se na setkání s Vámi.

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům