Úvodní stránka » Novinky » Veterina na sněhu aneb lyžařský kurz 2017

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Veterina na sněhu aneb lyžařský kurz 2017

Letošní zima byla pro sněhové sporty velmi příznivá, výše a kvalita sněhu po dlouhé době umožnily realizaci řady úspěšných lyžařských akcí. Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž již podruhé strávila lyžařský týden ve skvělé destinaci: sportovní areál v Karlově p. Pradědem nabízí výborné prostředí pro veškeré zimní sporty i pro různé úrovně lyžařů – 7 vleků včetně sedaček a 14 sjezdovek rozmanité úrovně skýtají vynikající podmínky pro lyžařský a snowboardový výcvik. Spojíte-li tuto skutečnost s partou naslouchajících a spolupracujících – prostě výborných žáků – a neméně skvělých instruktorů, máte vyhráno!

Lyžařské kurzy mají kromě sportovní náplně i program neméně důležitý – spojují v mimoškolním prostředí celý kolektiv a tak tomu bylo i nyní: naše společné večery patřily nejen přednáškám o lyžování, ale především zábavě: společným hrám a soutěžím, organizovaným jednotlivými třídami včetně promítání fotek a videí z našeho týdenního lyžařského pobytu. Všechny žáky i kantory navíc stmelily nádherné hudební večery s krásným kytarovým doprovodem našich instruktorů. Závěrečný karneval a společná diskotéka byly již jen třešničkou na pomyslném dortu, tedy úspěšném lyžařském kurzu.

Dobré věci tvoří dobří lidé – velké poděkování si zaslouží jednak skvělí žáci prvních ročníků, jednak výborní instruktoři Maruška, Renata, Martina, Luboš a Michal!

Mgr. Svatava Ságnerová
Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům