Úvodní stránka » Novinky » Zdravý životní styl – přednáška na DM

 

Partneři školy

Certifikáty školy


Škola získala akreditaci

Přijímací řízení

Centrum odborné přípravy

Kontakt

ŠKOLA

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429/22
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 338 932

E-mail:

Datová schránka:
4d6mi5r

IČ: 63459086

DOMOV MLÁDEŽE

Domov mádeže Štěchovice
Štěchovice 1315
767 01 Kroměříž

Telefon:
573 036 411 - ústředna

E-mail:
dm@vetkm.cz

Language / Sprache

Spolupracujeme


ZKOLA70. výročí UNESCOCentra vzděláváníEU - peníze středním školámNa stromě - kácení a údržbaČasopis ZPŠ
Zdravý životní styl – přednáška na DM

Prevence patologických jevů patří na Domově mládeže Štěchovice při SOŠ veterinární v Kroměříži k prioritám v rámci kompetencí výchovně vzdělávacích programů s cílem předkládat našim ubytovaným studentům zajímavé přednášky v oblasti zdravého životního stylu. Naši vychovatelé nabízejí široké spektrum volnočasových aktivit,které patří ke každodennímu životu našeho domova.

Studenti měli možnost poznat jednoho z nejvyšších úspěšných síťových manažerů české MLM společnosti Green Ways Jakuba Něničku, který se stal velkou osobností v oblasti zdraví, úspěchu, financí a mezilidských vztahů.Jak sám říká ,, Hodně  pracuji  na kvalitních vztazích  a z dlouhodobého hlediska to přináší úžasné výsledky“. Dokázal svým osobitým a zajímavým způsobem oslovit naše studentky k zodpovědnému přístupu k životu a k tomu, že zdraví je důsledek správných životních návyků a postojů. Jeho duchovní potenciál a komunikativní schopnosti uplatnil ve smysluplné komunikaci studentek veterinární školy,které kladly řadu otázek z oblasti úspěchu, zdraví, zkušeností, pohledů na svět, názorů na dobu, možnosti práce a životních cílů. Inspirace hledání a cesta, která vedla Jakuba k životní rovnováze zdraví, vztahů a ekonomické svobodě je hlavním motorem mladého úspěšného muže.

Myšlenka umět se prosadit, jít za svým cílem, překonávat překážky, byla velkou výzvou a odpovědí našich studentek, které chtějí v životě dosáhnout vysokých cílů. Prevence a zdravý životní styl je v naší společnosti  současné téma, které je důležité  přirozenou formou našim studentům neustále připomínat.

Děkujeme za příjemný a  krásný večer v kruhu pozitivních lidí s našimi úžasnými hosty Mgr.Barborou Schmeidlerovou a Jakubem Něničkou,kteří nás po celou dobu přednášky vedli k zamyšlení se nad životními cíli a úspěchy ve všech oborech lidské činnosti.

Jarmila Domanská

Informační systém školy

Škola na facebooku

Dokumenty ke stažení

Jídelní lístek

Sdělení absolventům